Telefon:
+48 534 334 634

Usługi detektywistyczne


Nasza agencja zapewnia kompleksowe usługi detektywistyczne dzięki dużemu doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników. Naszym założeniem jest pomoc tym, którzy jej potrzebują, dlatego też podejmując działanie kierujemy się zasadami nie tylko etyki zawodowej ale i społecznej. Klientom zapewniamy zarówno poufność i dyskrecję, jak i szczere doradztwo. Uzyskane informacje oraz nawiązane kontakty są objęte klauzulą tajemnicy służbowej.

Zakres świadczonych przez naszą Agencję usług detektywistycznych jest bardzo szeroki. Z uwagi na indywidualny charakter trafiających do naszej Agencji zleceń każdorazowo przeprowadzamy wstępną analizę możliwości i sposobu wykonania zadania, terminów oraz kosztów. Lojalność wobec Klienta jest rękojmią zachowania tajemnicy, anonimowości oraz terminowości wykonania zlecenia.

Lata doświadczenia  dały nam  szeroką sieć kontaktów i źródeł informacji. To w połączeniu z zespołem profesjonalistów oraz nowoczesnym sprzętem  zapewnia skuteczność i efektywność naszej pracy. Naszym celem jest dostarczenie jak najbardziej rzetelnych i sprawdzonych informacji, zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających Klientów. Zleceniodawcy są na bieżąco informowani o postępach w wykonywaniu zlecenia , by następnie wspólnie wypracować precyzyjne, satysfakcjonujące  rozwiązanie zadania.

Przed podjęciem realizacji zlecenia każdemu Klientowi gwarantujemy rzetelne i profesjonalne doradztwo.

 

Główne kierunki ADSW  to:

-analiza wiarygodności osób fizycznych

-sprawy rozwodowe

-odzyskiwanie danych z urządzeń elektronicznych/Informatyka Śledcza

-sprawdzanie uczciwości i lojalności partnera biznesowego

-wywiad środowiskowy

-monitoring GPS

-analiza wiarygodności firm

-sprawdzanie przeszłości

-poszukiwanie osób

- poszukiwanie majątku

-pozyskiwanie informacji

-obserwacja  osób

-weryfikacja dokumentów

-doradzamy w wyborze odpowiedniego sprzętu detektywistycznego na własny użytek min. ochrona dziecka  w sieci

-porady i pomoc prawna.

Jednakże na życzenie Klienta podejmujemy się także innych zleceń detektywistycznych.

O nas m.in.


blizejbiznesu.plpolskieradio.plDziennik polskiOnetCosmopolitanGazeta pomorskaGazetaWpTwoje wiadomosciClaudiaSympatiaWprostTo ja kobietaMiasta kobietUroda i zdrowieiWomanPolityka