Telefon:
+48 534 334 634

O nas


ADSW to agencja detektywistyczna, która łączy doświadczenie z innowacyjnymi metodami. Prowadzimy działania z zakresu typowej detektywistyki (sprawy rozwodowe, badanie przeszłości, analiza wiarygodności i wiele innych) oraz usługi bez precedensu w branży jak sprawdzanie i test wierności. ADSW  tworzą   wspólnie  licencjonowani detektywi, służby  porządku publicznego, prawnicy ,adwokaci, psycholodzy, technicy i informatycy co pozwala  podejmować się realizacji szerokiej gamy zleceń detektywistycznych .

Nasze biuro detektywistyczne zawdzięcza swoją renomę ponad dziesięcioletniemu zbieraniu doświadczeń i poszukiwaniu nowych, satysfakcjonujących rozwiązań. W 2005r  wychodząc naprzeciw czasom, w których pęd życia utrudnia nawiązanie i utrzymanie prawdziwie trwałych więzi opracowaliśmy metodę pozyskiwania informacji przez obserwacje oraz wyreżyserowaną i aktorsko odegrana prowokacje, nazywaną obecnie testowaniem wierności. Na tej bazie została stworzona ADSW, pierwsza agencja  w kraju która zakłada innowacyjny sposób dochodzenia swoich praw w zgodzie z Art 8.1.

USTAWA z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych.

(Dz. U. z dnia 15 lutego 2002 r.)

Usługi detektywa nie należą do tanich, jednak ważniejsze od ceny jest doświadczenie przekładające się na jakość pracy. Byliśmy prekursorami tego typu działań w Polsce i wzorem dla kolejnych – stworzonych na fali zainteresowania – agencji.

Opracowaliśmy  niezawodny schemat działania a efektywność pracy naszej firmy detektywistycznej potwierdza współpraca z osobami publicznymi. Innowacyjność naszej oferty odbiła się echem w mediach i przerodziła w stałą współpracę. Naszym priorytetem nie jest jednak promocja usług, a skuteczne działanie .

Celem naszych działań w sferze sprawdzania wierności jest przede wszystkim pomoc w szeroko pojętych sytuacjach kryzysu relacji-gdy istnieje podejrzenie niewierności bądź gdy koniecznością jest rozwód i niezbędne staja się dowody orzekające winę. Kierujemy się ogólnoludzką etyką i pragniemy nie niszczyć, a jedynie pomagać. Nasze działania polegają na kontrolowanej prowokacji, gdzie po obserwacji i analizie osoby sprawdzającej wyciągamy istotne dowody zdrady. Każde zlecenie traktowane jest w pełni profesjonalnie i indywidualnie. Nie prezentujemy publicznie twarzy pracowników, gdyż z założenia jest to sprzeczne z rodzajem świadczonych przez nas usług. Prywatni detektywi oraz pozostałe osoby pracujące dla naszej agencji pozostają anonimowe i zachowują dyskrecję .W naszej bazie danych znajduje się ok 150 profesjonalistów min: aktorzy, modelki ,psycholodzy którzy są absolwentami renomowanych najlepszych uczelni państwowych z wieloletnim doświadczeniem.

ADSW świadczy także zaawansowane usługi dotyczące świata wirtualnego. Bardzo ważna częścią naszej działalności jest zarówno śledztwo w sieci jak i kontrola i zapewnienie bezpieczeństwa nieletnim .

 

O nas m.in.


blizejbiznesu.plpolskieradio.plDziennik polskiOnetCosmopolitanGazeta pomorskaGazetaWpTwoje wiadomosciClaudiaSympatiaWprostTo ja kobietaMiasta kobietUroda i zdrowieiWomanPolityka