Telefon:
+48 534 334 634

Działania wirtualne


Działania jakie podejmujemy w sieci internetowej to przede wszystkim kontrola, śledzenie aktywności i zapewnienie bezpieczeństwa nieletnim, a także poszukiwanie i weryfikacja różnego typu informacji, poszukiwanie osób poprzez sieć , oraz analiza wiarygodności i przeszłości.

W obecnych czasach nasze życie w dużej mierze toczy się w Internecie, a sieć jest niemalże nieograniczonym źródłem informacji, więc większość zleceń detektywistyczne opiera się także na śledztwie i zbieraniu informacji w świecie wirtualnym. Skuteczność na tym polu umożliwia nam zespól najlepszych, bardzo zaangażowanych informatyków. Nasza Agencja posiada w swojej ofercie najnowsze oprogramowanie umożliwiające stała kontrolę dostępnych wirtualnie treści.

Także sprawdzanie wierności opiera się niejednokrotnie o działania w sieci internetowej. Podobnie w jak w realu nasza Agencja działa w świecie wirtualnym. Działania w sieci przebiegają dwutorowo. Po pierwsze jest to nawiązywanie znajomości z sprawdzaną osobą, sterowanie i rozwój relacji mający na celu ustalenie jak daleko i w jaką fazę jest ona w
stanie wkroczyć oraz czy ma szansę przenieść się do świata rzeczywistego. To jak siebie kreujemy wirtualnie nie zawsze ma pokrycie z tym jacy jesteśmy w rzeczywistości, jednak udostępnione przez Klienta informacje oraz pomoc psychologa pozwolą ocenić intencje testowanego. Nie warto więc zamęczać się podejrzeniami co porabia partner godzinami przesiadując na obwarowanych hasłami portalach- lepiej pozwolić nam to sprawdzić.

 

Ponadto drugim typem naszej wirtualnej aktywności jest dopełnienie akcji przebiegającej w realu. Komunikujemy się z sprawdzanym obiektem także wirtualnie i śledzimy jego aktywność w sieci, co w połączeniu z realnym kontaktem daje pełen obraz sytuacji i większe możliwości działania.

Dziś wszyscy jesteśmy w sieci. A wszędzie tam gdzie toczy się wirtualne życie jesteśmy i my. Wszelkie dostępne komunikatory, portale społecznościowe i konta mailowe służą nam do nawiązania kontaktu, weryfikacji danych i obserwacji testowanej osoby. Potrafimy zarówno zbliżyć się do wybranej osoby jak i wydobyć prawdę z jej internetowej kreacji.

 

 TAGI: działanie wirtualne, działanie wirtualne Kraków, działanie wirtualne Poznań, działanie wirtualne Warszawa, działanie wirtualne Wrocław, działanie wirtualne Katowicedziałanie wirtualne Płock, działanie wirtualne Gdyniadziałanie wirtualne Łódź

O nas m.in.


blizejbiznesu.plpolskieradio.plDziennik polskiOnetCosmopolitanGazeta pomorskaGazetaWpTwoje wiadomosciClaudiaSympatiaWprostTo ja kobietaMiasta kobietUroda i zdrowieiWomanPolityka